İletişim Mail
Kiralamada Güvenin Adresi
0537 225 71 69 - 0533 594 55 51-+45 26 16 66 96
  3.9427 TL   4.8604 TL

Alış Tarihi Saati
 

Dönüş Tarihi Saati
   
Şoför
Bebek Koltuğu
Navigasyon
 

Fiyat Türü

Kiralama Koşulları
 

EHLİYET VE YAŞ

Kiracın kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşı doldurmuş olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.


FİYATLAR

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. Port bagaj istek üzerine günlüğü 4 EURO ye kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla çocuk koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 5 EURO dur.

ÖDEME VE DEPOZİT

Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir.
Geçerli pasaport ve uçuş bilgileri alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda son çalıştığız iş yerinizi adresiniz ile birlikte belgelemeniz gerekmektedir.

SİGORTA

Tüm araçlarımız 2011-2012 ve 2013 model olup Full Rent A Car kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TESLİM VE BIRAKMA

Yaptığız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda akturk Car Rental sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir.
Bürolarımızın bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir.Bürolarımızın bulunmadığı şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır.

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

 
 
 
2012 Hazır Rent A Car Sitesi
I
I
I
I
I
I